Bostik

Firma Bostik  je s více než 35 lety zkušeností jedním z nejdéle působících výrobců spolehlivých a kvalitních tmelů a lepidel.

Za tu dobu si společnost Bostik vybudovala silné postavení na trhu a stala se předním světovým výrobcem těchto prostředků.

V roce 1990 se stal 100% vlastníkem firmy Bostik francouzský petrolejářský koncern Total, který sjednocením sortimentu Bostik se svými vlastními značkami lepidel přivedl firmu Bostik mezi hlavní „světové hráče“.

V říjnu roku 2004 se oficiální značkou společnosti stala výhradně firma Bostik, neboť v jejím názvu je obsaženo vše podstatné. Část slova „BO“ znamená Boston jako místo založení firmy a „STIK“ zase znamená anglicky lepení.

Inovativní a výkonná řešení lepidel jsou navržena tak, aby zkvalitnila životy lidí. Ambicí společnosti Bostik je udělat to nejlepší pro to, co je postaveno, sestaveno nebo zkonstruováno.

Díky odborným znalostem vědy o materiálech jsou zákazníkům nabízena řešení přímo na míru, jenž jsou vysoce inovativní a na trh bývají uvedena za velmi krátkou dobu.