Timber Top

Podlahy společnosti Timber Top vyrobené z tvrdého dřeva jsou navrženy pro útulné bydlení, což znamená, že na zcela prvním místě je jejich kvalita.

Od roku 1991 se zaměřujeme na poskytování vysoce kvalitních produktů, které vydrží po celý život. Náš tým odborníků pracuje velmi důkladně na každém prkně a všichni zajišťují to, aby naši zákazníci dostávali to nejlepší z našich podlahových krytin.

Naši obchodní ředitelé se vždy rádi podělí o své odborné znalosti na příslušných trzích a po několik desetiletí propagují značku Timbertop jako tu nelepší volbu dřevěných podlah.

Věříme, že každá společnost by se měla povinně a odpovědně chovat životnímu prostředí a tuto odpovědnost bereme velmi vážně. Všechny naše materiály pocházejí z uspokojivě obhospodařovaných lesů a splňují všechny přísné globální ekologické normy.

Základem našich výrobků je dřevo vysázené pro výrobu přírodního kaučuku, což znamená, že strom není z lesa vykácen. Kácí se jen tehdy, když musí být na konci své přirozené produktivní životnosti nahrazen.

Asi 70 % každé desky, kterou vyrobíme pro dřevěné podlahy, pochází ze dřeva pocházejícího z plantáží. U vzácného tvrdého dřeva, které se používá na líc, dbáme na to, abychom nakupovali pouze legálně získané dřevo.

Proto můžete chodit po své krásné podlaze s důvěrou, že jste se rozhodli správně pro vás i naši planetu.