Podlahové zásuvky

Podlahovými zásuvkami snadno vyřešíte problémy s kabely a prodlužovacími šňůrami. Podlahové krabice pro zásuvky dokážou přivádět elektřinu, data, TV, audio/video a PC datové kabely apod. přesně tam, kde je jich zapotřebí, např. doprostřed pokoje. V místnosti pak nebudou zpozorovatelné. Je však zapotřebí umístit elektroniku nebo spotřebiče někde poblíž zásuvky.

Podlahová krabice

Podlahové zásuvky ale nemusí být jen obyčejná klasická plastová krabice. Designové podlahové zásuvky od společnosti Stakohome Network s.r.o. se velice dobře hodí do bytů a rodinných domů, ale také do luxusních objektů a komerčních prostor. Podlahové zásuvky se díky své konstrukci a materiálu mohou nainstalovat i do blízkosti podlahového topení.

Podlahové zásuvky do interiéru

V bytech, domech a kancelářích se podlahové zásuvky používají především k přivedení elektřiny do míst, kam by ji jinak musela vést prodlužovací šňůra. V podstatě se tak používají jako náhrada za nevzhledné prodlužovací kabely. Zásuvky jsou upraveny přesně do míst, kde jsou zapotřebí. Například pod stůl, doprostřed místnosti nebo také ke stojícím reproduktorům nebo světelné lampě. Použitím podlahové zásuvky si interiér rozhodně nezkazíte. Její víko je totiž možné překrýt nějakou krytinou dle potřeby a tím splyne jak s dřevěnou podlahou, tak i s linem, dlažbou, nebo kobercem, a stane se tak v interiéru prakticky neviditelnou.

Podlahové krabice pro zásuvky se navíc vyrábí v různých designech a provedeních. Funkčně i esteticky vyhoví každému zákazníkovi. Kromě elektrické energie lze zahrnout také zásuvky typu PC, TV-SAT, HDMI, AUDIO, VIDEO či jiné zásuvky. 

Venkovní podlahové zásuvky

Podlahové zásuvky pro exteriér přivádějí elektrickou energii, TV, datové sítě, audio atd. do vzdálenějších míst, jako je např. terasa, zahrada a okolí domu, kde slouží k připojení přenosného počítače, volně stojícího světla nebo např. grilu. Na zahradě mohou být umístěny i pod trávníkem, kde se jich využije při zapojení zahradního nářadí, sekačky nebo dekorativního a vánočního osvětlení. Podlahové zásuvky se dají umístit také do vjezdů nebo garáží, protože odolávají pojezdům osobními vozidly.

Největší rozdíl zásuvek oproti zásuvkám určených do interiéru je v jejich konstrukci, která dobře snáší vnější podmínky. Dodávají se s krytím typu IP67, což znamená, že jsou vodotěsné, čímž zabraňují vniknutí vody nebo nečistot do krabice.

Vestavění podlahových zásuvek je jednoduché a jejich údržba nenáročná.